Hediye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bazıları için hediye vermek ve almak onların aşk dilidir. Hediye seçimi senin için bu başka bir hikaye olabilir. Ancak hayattaki her şey gibi, biraz pratik yaparak daha iyi bir hediye veren olabilirsiniz.

Daha iyi bir hediye veren olmanın 5 yolu:

Dinle ve Gözle

Hediye aldığınız kişiye dikkat edin. Günlük konuşmalarını dikkatle dinleyin.Daha yakından gözlemlemek için birkaç fikir aşağıdadır:

Hediyenizin çözmelerine yardımcı olabileceği sorunlar yaşıyorlar mı? 

Örnekler: Kahve çok çabuk soğuyor (kahve ısıtıcı tabağı veya yeni gidilecek kupa). 

Düzenli olarak neleri tükettiklerine dikkat edin ve zaten hoşlandıklarını bildiğiniz bir şey verin. Kullandıkları malzemeleri, özellikle hiçbir şeye ihtiyaç duymadıklarını veya ne istediklerini bilmediklerini söyleyen insanlar için mükemmel hediyeler yapar.

Zamanlarını nerede geçirdiler? 

Sıklıkla bahsettikleri favori bir restoran, fırın, kahve dükkanı veya butiği not edin. Onlarla alışveriş yapma fırsatı ortaya çıkarsa - büyük bir alışverişçi olmasanız bile alın. Hangi tür şeylerin dikkatini çektiğini görün. Sevdikleri bir şey varsa, ancak kendileri için satın almazlarsa, daha sonra mağazaya geri dönün. 

Sadece düşünmekle kalmaz, aynı zamanda onlarla zaman geçirirken dikkat ettiğinizi ve mevcut olduğunuzu gösterir.

Bir iş arkadaşı veya patron için bir hediye alıyor, ancak neye ihtiyaçları olduğunu veya ilgilendiklerinden emin değil misiniz?

Hediye vereceğiniz kişinin arkadaşlarıyla ve ailesiyle konuşun. 

Hediye Vermekten Kaçınmanız Gereken Birkaç Seçenek:

  • Evcil Hayvanlar - Sevilene vermek için bir köpek yavrusu veya diğer tüylü küçük bir yaratığı satın almak tatlı bir fikir gibi görünebilir. Bir evcil hayvan büyük bir sorumluluktur ve sadece zaman değil para için de büyük bir taahhüt gerektirir.
  • Temizlik Malzemeleri - “Bana bir şey anlatmaya mı çalışıyorsun?” Önceden bir hediye için yeni bir boşluğa ihtiyaç duyma fikrini tartışmadıkça, temizlikle ilgili öğeleri hediye etmekten kaçının.
  • Alkol - Hediye alıcınızın belirli bir şarap veya ruhu sevdiğini özellikle bilmediğiniz sürece, içkiyi evde bırakmak en iyisidir. Birçok insan sağlık nedeniyle içmez.
  • Giyim - Özellikle bedenlerini bilmiyorsanız. Vücut ölçülerine duyarlı olan kimseyi rahatsız etmek istemezsiniz.
  • Uçak Biletleri - Eğlencenin yarısı macerayı planlıyor! Herkes seyahat etmeyi sevmez veya işten ayrılmak için zamanı yoktur. Birine uçak bileti alacaksanız, onları şaşırtmak yerine onlarla konuşun.

Özel Hediye Verin

Arkadaşına da anlatabileceği, popüler hediyeler sadece kendisine özel ve kendini özel hissettirebileceği kişiye özel hediyeler verin. Bu şekilde hediye bulmak kolaymı diyorsanız evet çok kolay, bu ürünleri pofudukhediyelik.com internet sitemizden bulabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?